fbpx

Wakacje bez elektrosmogu

 

Promieniowanie elektromagnetyczne pochodzące z urządzeń bezprzewodowych to jeden z poważniejszych czynników zdrowia, na który zwracam uwagę moim pacjentom dietetycznym. Wprawdzie dietą można zdziałać cuda, ale niestety współcześnie sama dietoterapia nie wystarcza, aby dojść do pełnego i długookresowego zdrowia (nie wspominam już nawet o “zachowaniu” takiego zdrowia, bo prawdziwie zdrowych ludzi jest coraz mniej wokół nas).

Z Pawłem Wypychowskim, ekspertem od promieniowania elektromagnetycznego, rozmawia Rafał Górski, redaktor naczelny Tygodnika Spraw Obywatelskich.

  1. Jak chronić zdrowie przed promieniowaniem elektromagnetycznym na wakacjach?
  2. Dlaczego noc jest najważniejsza?
  3. Czy pociągi z wi-fi są bezpieczne dla naszego zdrowia?
  4. Co Twoja ulubiona ławka w parku ma wspólnego z elektrosmogiem?
  5. Jak możesz sprawdzić, czy jesteś narażony na stres elektromagnetyczny?

Paweł Wypychowski – człowiek, który ucieka z roli eksperta jednowymiarowego. Absolwent elektroniki i telekomunikacji Wydziału Elektrycznego Politechniki Szczecińskiej. Bogate doświadczenie biznesowe zdobył współtworząc i zarządzając w latach 1990–1995 firmą – integratorem systemów komputerowych, jednym z pierwszych w kraju komercyjnych dostawców usług internetowych. Następnie jako niezależny konsultant IT, realizując z sukcesem wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego dla polskiej części jednego z największych skandynawskich koncernów przemysłowych. W 2007 roku powołał do działania firmę EMF3 – Bezpieczeństwo Elektromagnetyczne, której celem jest dostarczanie specjalistycznej i rzetelnej wiedzy oraz profesjonalnych rozwiązań w zakresie ochrony przed polami elektromagnetycznymi (PEM). Autor ekspertyzy pt. „Megaustawa 5G – czy ta Księga rzeczywiście jest Biała?” dla Instytutu Spraw Obywatelskich.

Zapraszam do wysłuchania audycji:

 

 

Źródło: Kanał YouTube Instytut Spraw Obywatelskich

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
×