fbpx

Konferencja „Prawdziwe przywództwo w czasach kryzysu”

 

W imieniu organizatorów – Jadwigi Łopaty – laureatki ekologicznego Nobla, Sir Juliana Rose’a oraz Profesora Jacka Nowaka – zapraszam na konferencję „Prawdzie przywództwo w czasach kryzysu”.

 

Szczegółowe informacje: link

 

Osoby, które chciałyby uczestniczyć w konferencji, proszę o zarejestrowanie się: link

 

 

6 komentarzy do “Konferencja „Prawdziwe przywództwo w czasach kryzysu””

  1. Czy jest możliwość odsłuchania poszczególnych nagrań po konferencji?

  2. Pani Ewo, orientuje się Pani, czy udział w tej konferencji jest płatny? Zarejestrowałam się przez podany link kilka dni temu, ale nie dostałam żadnej informacji zwrotnej ani potwierdzenia. W formularzu jest pytanie o ‘organizację’, ale rozumiem, że jako osoba prywatna również można uczestniczyć w tej konferencji?

  3. Pani Ewo, pozwolę sobie na odpowiedź na moje pytania, może komuś ułatwi ono podjęcie decyzji o uczestnictwie w konferencji. Zostawiam decyzję do Pani dyspozycji – czy zamieszczać te dwa komentarze, czy nie. Otrzymałam potwierdzenie mailowe od organizatora – 1) udział w konferencji jest bezpłatny 2) jestem mile widziana jako osoba prywatna 3) podobno potwierdzenie zostało wysłane, ja go nie otrzymałam wcześniej, ale teraz potwierdzono mailowo mój udział.

  4. Dziękuję za umieszczenie tych informacji w komentarzu i przepraszam za moją spóźnioną odpowiedź – po dwóch tygodniach urlopu. Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top