Konsultacje autorskie

 

 

INDYWIDUALNE KONSULTACJE AUTORSKIE

Zapraszam na indywidualne konsultacje autorskie, w ramach których udzielam m.in. porad dietetycznych. Na wiele pytań, które otrzymuję w e-mailach, wyczerpujące odpowiedzi można znaleźć w mojej książce. Dlatego gorąco zachęcam Państwa do zapoznania się z lekturą przed podjęciem konsultacji. Znajomość treści Zdrowych Dzieci ułatwia zadanie, gdy wiemy już nie tylko „jak”, ale i „dlaczego”. Konsultacje po lekturze przynoszą Czytelnikom więcej korzyści 🙂

Aby umówić się na konsultacje indywidualne proszę o skontaktowanie się ze mną – telefonicznie lub e-mailowo, w celu ustalenia ich treści, formy, terminu i ceny, jak również złożenia pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do wykonania usługi zgodnie z przepisami RODO. Oferuję konsultacje przez Skype (audio) oraz w formie bezpośredniego spotkania.

Miejsce konsultacji: Wieliczka, ul. Legionów 3 (Szkoła Podstawowa Istota, budynek, w którym znajduje się urząd pocztowy, w pobliżu stacji kolejowej, dogodny dojazd pociągiem z Krakowa).

Nie udzielam porad medycznych. W celu uzyskania porady medycznej należy zwrócić się do lekarza.

Cena konsultacji ustalana jest indywidualnie. Dane do przelewu:

Nazwa konta: Zdrowe Dzieci Ewa Gierula, 32-020 Wieliczka

Numer konta: 63 1050 1445 1000 0091 2333 8858

Tytuł przelewu: konsultacja autorska + imię i nazwisko osoby składającej zamówienie

 

KONSULTACJE NA STRONIE INTERNETOWEJ

Oferuję również bezpłatne konsultacje w ramach moich publikacji na stronie internetowej Zdrowe Dzieci – odpowiadam na pytania dotyczące treści konkretnego artykułu, audycji lub filmu mojego autorstwa w obszarze komentarzy.

Mile widziane dobrowolne wsparcie finansowe dla strony Zdrowe Dzieci, jeśli tylko okazuje się przydatna 🙂 Dowolne kwoty można wpłacać na poniższe konto.

Nazwa konta: Zdrowe Dzieci Ewa Gierula, 32-020 Wieliczka

Numer konta: 63 1050 1445 1000 0091 2333 8858

Tytuł przelewu: wsparcie dla strony internetowej

 

SPOTKANIA AUTORSKIE

Zapraszam wszystkich rodziców, dziadków, nauczycieli i innych opiekunów dzieci na spotkania autorskie, o których będę informować na bieżąco na mojej stronie internetowej (zob. kategorie / ogłoszenia bieżące). Spotkania będą okazją do porozmawiania na tematy poruszane w mojej książce, zadawania pytań i wyjaśniania wątpliwości.

Zapraszam do współpracy przedszkola, szkoły i inne placówki zainteresowane organizacją spotkań w obrębie Małopolski.

 

Ewa Gierula

telefon: 665-487-930

e-mail: mamazdrowychdzieci@gmail.com