fbpx

E-book „Przykłady posiłków na cały rok” – zwiastun

Szanowni Pacjenci, Czytelnicy, Słuchacze i Widzowie,

 

Z przyjemnością informuję, że rozpoczęłam pracę nad stworzeniem nowej publikacji, tym razem w formie e-booka. Tytuł roboczy: Przykłady posiłków na cały rok. Przewidywany termin wydania: maj 2025 r.

W e-booku znajdą Państwo propozycje jadłospisów na każdy dzień roku uwzględniające sezonowość pokarmów. Do jadłospisów dołączam zdjęcia autentycznych domowych posiłków, jakie spożywamy w naszej rodzinie. Zdjęcia robię już teraz, każdego dnia. E-book będzie uzupełnieniem książki kucharskiej pt. Zdrowa Rodzina, z odniesieniami do jej stron z przepisami na poszczególne potrawy, przekąski i napoje. Z e-booka będą mogły skorzystać osoby zdrowe, jak również pacjenci poddani dietoterapii; w publikacji zostaną wprowadzone specjalne oznaczenia z myślą o diecie rotacyjnej i eliminacyjnej. Poza tym Przykłady posiłków na cały rok będą formą edukacji w zakresie prawidłowego komponowania posiłków w każdym pojedynczym dniu, tak aby Państwa jadłospisy w pełni zaspokajały zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze z jednej strony, a z drugiej – aby nie pojawiały się w nich nadmiary (mało kto zwraca uwagę na fakt, że choroby powstają nie tylko z niedoborów, lecz także z nadmiarów substancji). Przykłady posiłków… będą też podpowiedzią, jakie „zdrowe fast foody” można sobie przygotować, aby sprostać zarówno wyzwaniom zabieganego życia, jak i potrzebie zdrowego odżywiania się na co dzień.

Mam nadzieję, że ta propozycja spotka się z zainteresowaniem i przełoży się na wymierna korzyści na Państwa ścieżce ku zdrowiu 🙂

 

Na ilustracji – przykładowa strona e-booka, w wersji roboczej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
×