fbpx

Szczepienie dzieci przeciwko Covid-19

 

Na stronie rządowej czytamy:

 

Badania potwierdziły, że szczepionki dla dzieci w wieku 5-11 lat są bezpieczne i zmniejszają ryzyko ciężkiego przebiegu choroby. Nie zwlekaj i już 14 grudnia zarejestruj swoją pociechę na szczepienie przeciw COVID-19. Szczepienia dzieci w wieku 5-11 lat rozpoczną się 16 grudnia 2021 r. Mali pacjenci otrzymają preparat Pfizer w przystosowanej dla dzieci dawce – 10 mikrogramów. Każde szczepienie to krok w stronę zwalczenia pandemii, a jednocześnie wyraz troski o bezpieczeństwo swoje i innych!

Źródło: www.gov.pl/szczepimysie

 

Tymczasem lekarze i naukowcy niedopuszczani do głosu w głównych mediach – w tym były Główny Inspektor Sanitarny, wiceminister zdrowia i lekarz epidemiolog Zbigniew Hałat, mają zupełnie inną opinię. Przytaczam najnowszą, alarmującą wypowiedź dr Katarzyny Ratkowskiej – w tym filmie:

 

link

 

Ocenę tej sytuacji pozostawiam rodzicom, podpowiadając jedynie, że najważniejsze decyzje w życiu należy podejmować na podstawie sprawdzonej przez siebie i popartej logiką wiedzy, a nie wiary. Warto też zastanowić się nad sensem zdania wypowiedzianego przed laty przez Waltera Lippmanna:

 

Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele.

 

 

2 komentarze do “Szczepienie dzieci przeciwko Covid-19”

  1. W tej chwili sprawdziłam – link się wciąż otwiera… Może to jakaś przypadkowa blokada. Jest to link do platformy niezależnej od cenzury, tzw. “polskiego jutiuba”, o wymownej nazwie banbye.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
×