Greckie Przysmaki


 

Zapraszam Państwa do wysłuchania wywiadu, jaki niedawno przeprowadziłam z Krzysztofem Matułą – właścicielem sklepu Greckie Przysmaki. To właśnie u Krzysztofa od od kilku lat kupuję oliwę z oliwek i mydło oliwkowe, o których piszę w mojej książce.

Wywiad ten może posłużyć jako podpowiedź, o co należy pytać dostawców żywności, którą kupujemy, jak szukać jej dobrych, wiarygodnych źródeł. Rozmowy z rolnikami, producentami i sprzedawcami to proces – stopniowego wzajemnego poznawania się i budowania zaufania. Nasze – klientów pytania są dla nich źródłem cennych informacji, zwłaszcza jeśli jesteśmy klientami świadomymi naszych potrzeb w zakresie zachowania zdrowia. Z kolei informacje, jakie my otrzymujemy w takich rozmowach poszerzają naszą wiedzę. Warto poświęcić trochę czasu na jej zdobywanie. Same certyfikaty ekologiczne nie wystarczą, co więcej – nie zawsze są konieczne.

Moim Czytelnikom, Słuchaczom, Widzom i Małym Pacjentom Krzysztof zaoferował rabat na oliwę z Greckich Przysmaków.  Aby skorzystać z tej oferty, należy złożyć zamówienie na stronie Greckich Przysmaków i wpisać kod rabatowy. Szczegóły dotyczące rabatu:

  • Kod rabatowy: zdrowedzieci (pisane razem, z małych liter)
  • Ważny od: 2019-09-27 23:59:00
  • Ważny do: 2019-10-31 23:59:00
  • Dostępnych kodów rabatowych: 800
  • Wysokość rabatu: 15% (wykluczone produkty ze zniżką)

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.